Seznam kandidatov za lokalne volitve 2018

image_6483441

Seznam kandidatov za lokalne volitve 2018

 Lista kandidatov za mestni svet

(za listo na volitvah obkrožite št. 12)

1 FRANC KANGLER, 8.7.1965, MARIBOR, POHORSKA 31, 2000 Maribor
2 DANIJELA ŠERBINEK, 14.7.1992, BRESTERNICA, GAJ NAD MARIBOROM 21, 2000 Maribor
3 MILAN MIKL, 19.4.1960, ZRKOVCI, NA GORICI 70, 2000 Maribor
4 BREDA ČEPE – VIZJAK, 12.10.1954, MARIBOR, UL. 17. JULIJA 28, 2000 Maribor
5 ŽELJKO VOGRIN, 19.12.1959, MARIBOR, PADEŽNIKOVA 16, 2000 Maribor
6 LJUBICA JANČIČ, 22.6.1959, MARIBOR, OB RIBNIKU 83, 2000 Maribor
7 MAG. VILJEM POZEB, 13.2.1957, MARIBOR, ROŽNODOLSKA 18, 2000 Maribor
8 TATJANA FETAHI, 12.3.1977, MARIBOR, JEZDARSKA 5, 2000 Maribor
9 ALFRED LASETZKY, 12.8.1959, MARIBOR, ŠTRAVHOVIH 39, 2000 Maribor
10 DRAGICA MLINARIČ, 28.10.1964, MARIBOR, LJUBLJANSKA 88C, 2000 Maribor
11 JOŽEF ŠKOF, 30.12.1943, MALEČNIK, MALEČNIK 7, 2000 Maribor
12 INES POŠTRAK, 13.8.1973, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 57, 2000 Maribor
13 TADEJ MIKL, 14.6.1990, DOGOŠE, SVENŠKOVA 3, 2000 Maribor
14 VESNA MUJAKOVIĆ, 17.4.1984, MARIBOR, PARIŠKE KOMUNE 22, 2000 Maribor
15 BORIS ROŽMAN, 7.9.1947, POČEHOVA, POČEHOVA 52, 2000 Maribor
16 MAG. TANJA VINDIŠ FURMAN, 7.11.1971, MARIBOR, POHORSKA 15, 2000 Maribor
17 ALOJZ KRANER, 21.4.1954, LIMBUŠ, GRAJSKI GRIČ 6, 2000 Maribor
18 CVETKA ROŠKER, 21.5.1953, MARIBOR, BERANIČEVA 24, 2000 Maribor
19 SIMON HAUPTMAN, 22.8.1982, KAMNICA, POD URBANOM 8, 2000 Maribor
20 BARBARA TAURER, 16.12.1974, MARIBOR, POD PIRAMIDO 10, 2000 Maribor
21 STANISLAV KOZAR, 11.11.1946, RAVANJE, RAZVANJSKA CESTA 40, 2000 Maribor
22 BLANKA NERAT, 27.10.1968, ŠOBER, ŠOBER 6, 2000 Maribor
23 BOJAN TKALČIČ, 4.7.1980, MARIBOR, BORŠNIKOVA 5, 2000 Maribor
24 JASNA GREGURIČ, 17.11.1970, DOGOŠE, SVENŠKOVA 34, 2000 Maribor
25 DR. BORIS KOSTANJEVEC, 3.7.1958, MARIBOR, OB PROGI 12, 2000 Maribor
26 NASTJA GAJSER, 8.1.1993, ZRKOVCI, CESTA OB LIPI 10, 2000 Maribor
27 BOJAN PERMOZER, 21.6.1969, MARIBOR, CRNEKOVA 4, 2000 Maribor
28 DANICA PUHEK, 10.2.1960, RAZVANJE, OB JEZGONU 34, 2000 Maribor
29 BORIS POPOVIĆ, 13.5.1974, MARIBOR, GOSPOSVETSKA 31, 2000 Maribor
30 HELENA KOCIJANČIĆ, 15.7.1961, MARIBOR, ŠTRAVHOVIH 39, 2000 Maribor
31 ALEŠ ANTOLINC, 19.11.1966, BREZJE, KLEMENČIČEVA 24, 2000 Maribor
32 METKA ŽNIDARIČ, 27.5.1978, MARIBOR, FRANKOLOVSKA 21, 2000 Maribor
33 DUŠAN LUDVIK KOLNIK, 30.7.1931, MARIBOR, GREGORČIČEVA 4, 2000 Maribor
34 CAROLINA TURECKI, 19.1.1973, MARIBOR, RIBIŠKA 6, 2000 Maribor
35 OTON ŠTRUCL, 26.8.1947, ZRKOVCI, CESTA OB LIPI 10, 2000 Maribor
36 NINA KRAJNC, 27.7.1976, MALEČNIK, CELESTRINA 18A, 2000 Maribor
37 DAVID BREČKO, 30.5.1976, MARIBOR, KARDELJEVA 72, 2000 Maribor
38 BREDA FUSCHIER, 8.6.1961, MALEČNIK, HRENCA 10C, 2000 Maribor
39 FRANC DOBAJ, 7.9.1954, MARIBOR, MURKOVA 4, 2000 Maribor
40 MILKA TUTEK, 14.8.1954, MARIBOR, LOVSKA 50, 2000 Maribor
41 TOMAŽ ŠINKO, 23.2.1973, MARIBOR, GOSPOSVETSKA 54, 2000 Maribor
42 MAJDA PODGORNIK, 28.5.1956, MARIBOR, KORBUNOVA 3, 2000 Maribor
43 MIROSLAV POŠ, 20.2.1955, MARIBOR, GUNDULIČEVA 20, 2000 Maribor
44 VIKTORIJA SMOLAR, 26.2.1950, MARIBOR, TRČOVA 70, 2000 Maribor
45 MARINKO GALIĆ, 22.4.1970, LIMBUŠ, VINIČARSKA 16, 2000 Maribor


Lista kandidatov za mestno četrt Ivan Cankar

(za listo na volitvah obkrožite št. 6)

1 MIRJAM KUKOVEC ŠTAMBERGER, ŠENTILJSKA CESTA 99, 2000 MARIBOR
2 JURE ŽNIDARIČ, KRČEVINSKA ULICA 85, 2000 MARIBOR
3 LJUDMILA ZUPANEC, ULICA ŠANTLOVIH 41, 2000 MARIBOR
4 JOŽEF JEVŠENAK, POČEHOVA 22 B, 2000 MARIBOR
5 BARBARA TAURER, POD PIRAMIDO 10, 2000 MARIBOR
6 DAVORIN ROJKO, V ZAVOJU 30A, 2000 MARIBOR
7 VERONIKA SENEKOVIČ, POČEHOVSKA ULICA 28, 2000 MARIBOR
8 BORIS ROŽMAN, POČEHOVA 52, 2000 MARIBOR
9 SERGEJA VOGRIN, DOMINKUŠEVA 1, 2000 MARIBOR
10 BOŽO ŠESTANJ, POČEHOVA 39, 2000 MARIBOR
11 MARIJA MAČEK, POČEHOVA 38, 2000 MARIBOR
12 ZDENKO ŠILC, MAISTROVA 16, 2000 MARIBOR
13 LADISLAV SEP, POČEHOVA 22 E, 2000 MARIBOR
14 ROBERT VOGLAR, V ZAVOJU 32 B, 2000 MARIBOR
15 LEON ORTHABER, ŠENTILJSKA CESTA 85, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Center

(za listo na volitvah obkrožite št. 5)

1 ANA DOBRIKOVIČ, PRISOJNA ULICA 27, 2000 MARIBOR
2 MILOŠ DOBRIKOVIČ, PRISOJNA ULICA 27, 2000 MARIBOR
3 PETRA VRBOVŠEK, PRISOJNA ULICA 27, 2000 MARIBOR
4 DENIS HABJANIČ, KOROŠKA CESTA 12, 2000 MARIBOR
5 BOJANCA HABJANIČ, KOROŠKA CESTA 12, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Brezje-Dogoše-Zrkovci

(za listo na volitvah obkrožite št. 4)

1 OTON ŠTRUCL, CESTA OB LIPI 10, 2000 MARIBOR
2 SLAVICA PETEK, NA POLJU 6, 2000 MARIBOR
3 IVAN GREGURIČ, SVENŠKOVA ULICA 5, 2000 MARIBOR
4 NASTJA GAJSER, CESTA OB LIPI 10, 2000 MARIBOR
5 ALEŠ ANTOLINC, KLEMENČIČEVA ULICA 24, 2000 MARIBOR
6 JASNA GREGURIČ, SVENŠKOVA 34B, 2000 MARIBOR
7 SILVO MIKL, SVENŠKOVA 3, 2000 MARIBOR
8 METKA TKALČIČ, ZAGERNIKOVA 2, 2000 MARIBOR
9 STANISLAV SENEKOVIČ, ZRKOVCI 26, 2000 MARIBOR
10 MILENA ULBIN, SVENŠKOVA 34A, 2000 MARIBOR
11 FRANC ČEP, CESTA K DRAVI 15, 2000 MARIBOR
12 SILVESTER GREGORIČ, ULICA KIRBIŠEVIH 12, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Koroška vrata

(za listo na volitvah obkrožite št. 12)

1 BORIS POPOVIČ, GOSPOSVETSKA CESTA 31, 2000 MARIBOR
2 INES POŠTRAK, KOROŠKA CESTA 57, 2000 MARIBOR
3 BOŠTJAN MARKO, GOSPOSVETSKA CESTA 56, 2000 MARIBOR
4 CAROLINA TURECKI, RIBIŠKA ULICA 6, 2000 MARIBOR
5 TOMAŽ ŠINKO, GOSPOSVETSKA 54, 2000 MARIBOR
6 NATAŠA MESAREC, RIBIŠKA ULICA 6, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Magdalena

(za listo na volitvah obkrožite št. 1)

1 TATJANA FETAHI, JEZDARSKA ULICA 5, 2000 MARIBOR
2 ANŽE BRUMEN, UL. MOŠE PIJADA 21B, 2000 MARIBOR
3 VERA KRAJNC, GORKEGA 23, 2000 MARIBOR
4 MARKO ZRINSKI, GORKEGA 23, 2000 MARIBOR
5 NINA POLAK, GORKEGA 23, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za krajevno skupnost Limbuš

ALOJZ KRANER, GRAJSKI GRIČ 6, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 6)
ERIKA ČRNKO, ŠOLSKA ULICA 13, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 18)
ERNEST ROBNIK, ULICA DRINE GORIŠEK 8, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 9)
ANDREJA ŽUČKO, DERŽANIČEVA POT 14, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 3)
IVAN MERGEDUŠ, OB BLAŽOVNICI 117, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 13)
SONJA KNUPLEŽ, OB BLAŽOVNICI 84, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 23)
BOGDAN POLAK, ULICA NADVOJVODE JANEZA 46, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 2)


Lista kandidatov za krajevno skupnost Pekre

GREGOR HORVAT, KALIČEVA ULICA 4, 2341 LIMBUŠ (za kandidata na volitvah obkrožite št. 3)


Lista kandidatov za mestno četrt Radvanje

(za listo na volitvah obkrožite št. 5)

1 CVETKA ROŠKER, BERANIČEVA ULICA 24, 2000 MARIBOR
2 FRANC GAUBE, LACKOVA CESTA 35, 2000 MARIBOR
3 BARBARA MARIN, NAVERŠNIKOVA ULICA 8, 2000 MARIBOR
4 EMIL HORVAT, MAJCIGERJEVA 29, 2000 MARIBOR
5 SIMONA KUMER, BOROVA VAS 29, 2000 MARIBOR
6 BORIS ROŠKER, BERANIČEVA ULICA 24, 2000 MARIBOR
7 LJUBICA JANČIČ, OB RIBNIKU 83, 2000 MARIBOR
8 NINO TIMOTEJ TOPLAK, OB RIBNIKU 83, 2000 MARIBOR
9 IRENA IMENŠEK, LACKOVA CESTA 46A, 2000 MARIBOR
10 SLAVICA HORVAT, MAJCIGERJEVA 29, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Studenci

(za listo na volitvah obkrožite št. 7)

1 ŽELJKO VOGRIN, PADEŽNIKOVA ULICA 16, 2000 MARIBOR
2 NEVENKA GOLOB, OBREŽNA ULICA 79, 2000 MARIBOR
3 FRANC DOBAJ, MURKOVA ULICA 4, 2000 MARIBOR
4 NADA PERNEK KOSTANJEVEC, OB PROGI 12, 2000 MARIBOR
5 IVAN REGORŠEK, KORBUNOVA ULICA 7, 2000 MARIBOR
6 STANISLAVA ZAJŠEK, KORBUNOVA ULICA 3, 2000 MARIBOR
7 AMEL MUJAKOVIĆ, KORBUNOVA ULICA 1, 2000 MARIBOR
8 MATEJKA MURKO, KORENČANOVA ULICA 5, 2000 MARIBOR
9 MARJAN KORENJAK, PEKRSKA CESTA 92, 2000 MARIBOR
10 MAJDA PODGORNIK, KORBUNOVA ULICA 3, 2106 MARIBOR
11 TINA GAJSKI JURINJAK, KORENČANOVA ULICA 5, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Tabor

(za listo na volitvah obkrožite št. 3)

1 BERTA KOJC, FRANKOLOVSKA ULICA 21, 2000 MARIBOR
2 MITJA ŽNIDARIČ, GORIŠKA ULICA 9, 2000 MARIBOR
3 TATJANA BRADAČ, KOSESKEGA ULICA 10, 2000 MARIBOR
4 DENIS KOKOL, ULICA EVE LOVŠE 8, 2000 MARIBOR
5 GALJA VIŠNAR KOKOL, ULICA EVE LOVŠE 8, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Tezno

(za listo na volitvah obkrožite št. 9)

1 BOŽICA PLEMENITI, DOMNOVA ULICA 20, 2000 MARIBOR
2 MARJAN ZORKO , ŽUPANČIČEVA ULICA 27, 2000 MARIBOR
3 DRAGICA FILIPIČ, POTISKOVA ULICA 10, 2000 MARIBOR
4 DAMIJAN SRNEC, BEVKOVA ULICA 3, 2000 MARIBOR
5 MARIJA JELEN, ŠTREKLJEVA 72, 2000 MARIBOR
6 RAJKO PRELEC, PTUJSKA CESTA 77, 2000 MARIBOR
7 JASMINA PURIČ, SARAJEVSKA 3, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Nova vas

(za listo na volitvah obkrožite št. 8)

1 BOJAN PERMOZER, CRNEKOVA ULICA 4, 2000 MARIBOR
2 JASNA CIMEŠA, STANETA SEVERJA 4, 2000 MARIBOR
3 DAVID BREČKO, KARDELJEVA CESTA 72, 2000 MARIBOR
4 SIMONA POLAK, STANETA SEVERJA 3, 2000 MARIBOR
5 RENATO KOTNIK, CESTA PROLETARSKIH BRIGAD 65, 2000 MARIBOR
6 MATILDA SENEKOVIČ, PAJKOVA ULICA 13, 2000 MARIBOR
7 SLOBODAN PAVLIČIĆ, KARDELJEVA 80, 2000 MARIBOR
8 TEREZIJA KOVAČ, PAJKOVA ULICA 7, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za mestno četrt Pobrežje

(za listo na volitvah obkrožite št. 8)

1 SILVO MUHIČ, BELOKRAJNSKA 53, 2000 MARIBOR
2 BISERKA PALJEVAC, GUNDULIČEVA ULICA 20, 2000 MARIBOR
3 JOŽEF RADUHA, ŽELEZNIKOVA ULICA 22, 2000 MARIBOR
4 HELENA KOCIJANČIČ, ULICA ŠTRAVHOVIH 39, 2000 MARIBOR
5 JOŽE KRAJNC, GUNDULIČEVA ULICA 12, 2000 MARIBOR
6 VESNA PETROVSKI , ULICA ŠTRAVHOVIH 39, 2000 MARIBOR
7 DANIJEL SIDAR, MARKOVIČEVA ULICA 11, 2000 MARIBOR
8 MARIJA KEREC, MLEKARNIŠKA ULICA 14, 2000 MARIBOR
9 LEON PILINGER, MARKOVIČEVA ULICA 15, 2000 MARIBOR
10 BARBARA OSKO, ULICA ŠTRAVHOVIH 39, 2000 MARIBOR
11 BOŠTJAN MERNIK, UL. VELJKA VLAHOVIČA 53, 2000 MARIBOR
12 ALFRED LASETZKY, ŠTRAVHOVIH 39, 2000 MARIBOR
13 JERNEJ LESKOVŠEK, ULICA ŠTRAVHOVIH 39, 2000 MARIBOR
14 MILKA TUTEK, LOVSKA ULICA 50, 2000 MARIBOR
15 MIROSLAV POŠ, GUNDULIČEVA ULICA 20, 2000 MARIBOR
16 PETRA LESKOVŠEK LASETZKY, ULICA ŠTRAVHOVIH 39, 2000 MARIBOR


Lista kandidatov za krajevno skupnost Kamnica

MARJAN KAISERSBERGER, KAMNIŠKA GRABA 56C, 2351 KAMNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 12)
SIMON FIJAČKO, POD ŠOLO 12, 2351 KAMNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 22)
SIMONA MIKOLIČ, KOROŠKA CESTA 218, 2351 KAMNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 18)
LJUBOMIR HRASTNIK, POD URBANOM 10, 2351 KAMNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 4)
DANICA KOLARIČ, ROŠPOH-DEL 190, 2351 KAMNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 17)
SIMON HAUPTMAN, POD URBANOM 8, 2351 KAMNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 5)
SUZANA MARODI, LUCIJIN BREG 33, 2351 KAMNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 21)


Lista kandidatov za krajevno skupnost Razvanje

MARKO CESAR, POT NA RUTE 8, 2000 MARIBOR (za kandidata na volitvah obkrožite št. 13)
KARIN ZEMLJIČ, RAZVANJSKA CESTA 78, 2000 MARIBOR (za kandidata na volitvah obkrožite št. 25)
MITJA KOREN, POD POHORJEM 43, 2000 MARIBOR (za kandidata na volitvah obkrožite št. 22)
DANICA PUHEK, OB JEZGONU 34, 2000 MARIBOR (za kandidata na volitvah obkrožite št. 21)
MIHA KLEMEN, PRI HABAKUKU 38, 2000 MARIBOR (za kandidata na volitvah obkrožite št. 5)
JOŽICA BRANILOVIČ, POD POHORJEM 5, 2000 MARIBOR (za kandidata na volitvah obkrožite št. 2)
STANISLAV KOZAR, RAZVANJSKA CESTA 40, 2000 MARIBOR (za kandidata na volitvah obkrožite št. 16)


Lista kandidatov za krajevno skupnost Bresternica-Gaj

ALEKSANDRA ŠERBINEK, MARIBORSKA CESTA 40, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 1)
VOJTEH KODRIČ, CESTA NA SREDNJE 70, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 7)
MOJCA REMŠAK, SREDNJE 11A, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 5)
BRIGITA PUŠNIK, ŠOBER 50, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 6)
MITJA SOBOČAN, CELOVŠKA CESTA 13, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 11)
MELISA TEMENT, NA GAJ 6, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 9)
HERMINA GRACE, ZG. SLEMEN-DEL 26, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 1)
ALEŠ ŽGUR, GAJ NAD MARIBOROM 21, 2354 BRESTERNICA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 4)
BLANKA NERAT, ŠOBER 6, 2201 ZG. KUNGOTA (za kandidata na volitvah obkrožite št. 2)


Lista kandidatov za krajevno skupnost Malečnik-Ruperče

JOŽEF ŠKOF, MALEČNIK 7, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 8)
BREDA FUSCHIER, HRENCA 10 C, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 1)
SANDI TRUNK, HRENCA 11G, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 3)
ANITA MAČEK, TRČOVA 20, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 6)
ALEŠ LIPONIK, METAVA 72, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 8)
VIKTORIJA SMOLAR, TRČOVA 70, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 11)
VOJKO KOS, RUPERČE 50A, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 7)
LUCIJA LEŠNJAK, GRUŠOVA 21, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 4)
ALBIN RIBIČ, GRUŠOVA 9A, 2229 MALEČNIK (za kandidata na volitvah obkrožite št. 8)